Holiday Home Marina By Interhome

  • 230 m²
  • 4 sovrum
  • 4 badrum

Holiday Home Marina By Interhome Albufeira med 4 sovrum, som ligger ungefär 20 minuters gångavstånd från Centro Histórico de Albufeira, erbjuder en terrass med utsikt över poolen. Villan, som har utsikt över poolen, bjuder in gästerna att besöka Albufeira småbåtshamn, som ligger mindre än 1 km bort.

Det finns även hårtorkar samt en bidé, en separat toalett och en dusch.

I Holiday Home Marina By Interhome finns bekvämligheter för självhushållning, som kylskåp, ugn och köksredskap i ett komplett kök. Restaurangen 6º Paragrafo, som erbjuder europeiska rätter, ligger ungefär 7 minuters promenad bort.

Den här villan med 4 badrum har ett behändigt läge i distriktet Peneco Beach och ungefär 10 minuters bilfärd från tågstationen Albufeira. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Nossa Senhora da Orada-klostret som ligger i närheten av boendet. Busstationen Cor Aguas, belägen mindre än 750 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Holiday Home Marina By Interhome Albufeira
Villa Monte Mare Alta
Mobilpris

Villa Monte Mare Alta

150 m från boendet
USD 1332 USD 1199
per natt
Casa Donis 2021
Mobilpris

Casa Donis 2021

150 m från boendet
Marina De Albufeira - Apartamentos Turisticos Da Orada
Mobilpris

Marina De Albufeira - Apartamentos Turisticos Da Orada

7.0
Bra 1 recension
298 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    43 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Tvätt

    I köket

    • Köksgeråd

    Fritid

    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Grill faciliteter

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Särskilt rökområde

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer121482/AL
    Vanliga frågor
    • Kan vi parkera vårt fordon nära Holiday Home Marina By Interhome?
      Ja, gratis privat parkering är tillgänglig för gästerna på Holiday Home Marina By Interhome.
    • Tillåter Holiday Home Marina By Interhome husdjur?
      Tyvärr är husdjur inte tillåtna här.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära denna semesterbostad?
      Gästerna kan besöka Centro Histórico de Albufeira, som ligger nära denna semesterbostad.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    43 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Holiday Home Marina By Interhome Albufeira

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng